Nová koupelnová série Geberit Acanto splňuje nejvyšší standardy

Ucelená koupelnová řada Geberit Acanto nabízí veškerá chytrá řešení usnadňující každodenní pobyt v koupelně, která lze dnes od moderního sanitárního prostoru očekávat. Koupelnový nábytek a keramické zařizovací předměty ve středním cenovém segmentu jsou výjimečné svým nadčasovým designem a možností originálních kombinací.

Číst dál: Nová koupelnová série Geberit Acanto splňuje nejvyšší standardy

Zehnder Zenia - Revoluční komfortní modul pro koupelny

Žádná místnost v domě neklade tak komplexní požadavky na vnitřní klima jako koupelna. Příjemné teplo od nohou stále častěji zajišťují moderní, energeticky úsporné nízkoteplotní systémy jako například podlahové vytápění - avšak ty nejsou určeny pro sušení či nahřívání ručníků a rovněž nezajistí rychlé vyhřátí koupelny při ranní hygieně nebo po sprchování.

Číst dál: Zehnder Zenia - Revoluční komfortní modul pro koupelny

Designové sprchové žlaby TECE pro krásné a zároveň bezbariérové řešení koupelny

Každodenní osobní hygieně vládne sprchování. Důvody jsou jednoduché. Sprchování zabere méně času, výrazně nižší je spotřeba vody a mnohem snazší je také vstup do sprchového koutu než je tomu v případě vany. Sprchové kouty se tak stávají neodmyslitelným pilířem celkové hygieny a nemohou chybět v žádné moderní koupelně, ať již se jedná o byt či rodinný dům.

Číst dál: Designové sprchové žlaby TECE pro krásné a zároveň bezbariérové řešení koupelny

7 zásad pro správný výběr sprchového koutu

sprcha

Dnešní dynamické pojetí života vyžaduje úsporná, operativní, komfortní a přitom mimořádně efektivní řešení. Požadavky zrychleného tempa doby se promítají i do návyků v oblasti osobní hygieny. Zde stále více lidí oceňuje výhody koupele ve sprchovém koutu. Důvody jsou nasnadě. Sprchování je rychlé, účelné, bezpečné, zdravé a s mnohem menší spotřebou vody, než je tomu u koupání ve vaně. Navíc sprchové kouty dnes lze řešit i bezbariérově, což umožňuje snadné provedení celkové hygieny i tělesně postiženým nebo starším osobám s omezenou hybností.

Číst dál: 7 zásad pro správný výběr sprchového koutu