Zděný dům se společností Stavby Praha – ověřená kvalita

Téma - Dům a Stavby Praha: Stavba rodinného domu bývá pro většinu z nás dobrodružstvím, kterým si procházíme jednou za život. Jen málokdo se do realizace domu vrhá dvakrát nebo dokonce vícekrát. A to už vůbec ne na vlastní pěst. 

Postavit si v dnešní uspěchané době rodinný dům sám či s pomocí známých, není žádná hitparáda. Důležité je, si před vlastní akcí uvědomit, že jde o investici, která mnohdy přesahuje možnosti naší finanční hotovosti a tedy je nutné se zamyslet nad jejím financováním. Stavba domu bezesporu není jednoduchou záležitostí, kterou bychom detailně mohli zvládnout sami. Náročné technologické postupy a ostatní specifika se stavbou spojené nás nutí k pečlivému výběru stavební firmy, které budeme důvěřovat a na kterou se také můžeme ve všech směrech spolehnout.

Není to nic jednoduchého, říkáte si? Redakce Cihlostavby navštívila jednu z prověřených firem, která se již dvanáctým rokem zabývá výhradně výstavbou rodinných zděných domů. Je jí společnost STAVBY PRAHA, která působí zejména ve středočeském kraji.

Služby
Pokud máte projektovou dokumentaci a nemáte jasno, kterou stavební společnost pro stavbu vašeho domu zvolit, pak jste nyní na správné „adrese“. Nadšení, kterým oplývají zástupci firmy STAVBY PRAHA vás jednoduše uchvátí. A co víc? Můžete si být jistí, že svoji práci zakládají na kvalitě a také na předem dohodnuté ceně. Popravdě, s takovým přístupem se v dnešní době jen tak někde nesetkáte...

Ti z vás, kteří prozatím projektovou dokumentaci nemají a zamýšlí výstavbu vlastního rodinného domu, nemusí zoufat. Společnost STAVBY PRAHA disponuje svými typovými projekty, ale také ve velké míře spolupracuje s firmou G-servis, pro kterou jsou nosnou specializací projekty rodinných domů.

Co očekávat od služeb stavební firmy STAVBY PRAHA?
Jednoznačně kvalitu a férovost!

Za použití osvědčených tradičních zdících materiálů i moderních technologií vám dle projektu postaví dům. Při svých činnostech dbají pracovníci na to, aby byl zákazník maximálně spokojen a dům byl postaven přesně dle jeho představ.

Jak dodává zástupce společnosti firmy, pan Borgula: „Neznám slovo vícepráce. Pokud se nějaká vícepráce na stavbě domu objeví, pak je to z důvodu požadavku zákazníka. Jedeme na pevnou cenu a zakládáme si hlavně na kvalitě provedených prací.“

Reference – středočeský kraj
Paní Klára, která bydlí v novostavbě postavené od společnosti STAVBY PRAHA již rok, dodává: „S firmou pana Borguly jsme spolupracovali na rekonstrukci bytu v panelovém domě. Byli jsme spokojeni, a proto jsme se rozhodli s nimi spolupracovat i při stavbě rodinného domu. Cihlu jsme si vybrali, protože je to kvalitní materiál.“ Lidem, kteří se chystají stavět, by poradila jen to, aby měli pevné nervy, odvahu a také, aby si vybrali kvalitní stavební firmu.

Pavla Poznarová

Další články o Dům a Stavby Praha