Konstrukční zdící systémy pro hrubou stavbu

Před zahájením výstavby vlastního rodinného domu si každý stavitel klade nespočet otázek. K těm nejzásadnějším pak patří jaký zdící materiál zvolit, které cihly jsou nejlepší, jakou zvolit obvodovou tloušťku zdiva v návaznosti na jeho tepelný odpor, jsou lepší keramické pálené cihly nebo pórobeton, či dokonce stavět z vápenopískových cihel a jak je to s cenou obvodového zdiva za 1m2.

Číst dál: Konstrukční zdící systémy pro hrubou stavbu

Betonové střešní tašky Terran – pěkné a praktické řešení střechy rodinného domu

S optimální volbou střešní krytiny pro svůj rodinný dům si láme hlavu snad každý stavitel. Klade si řadu otázek například jakou střešní tašku či krytinu zvolit, jaké by mělo být barevné ztvárnění střechy, jaká střešní taška je nejlepší, na kterou střešní tašku je poskytována výrobcem nejdelší záruka a samozřejmě to vše pak chce za co nejvýhodnější cenu.

Číst dál: Betonové střešní tašky Terran – pěkné a praktické řešení střechy rodinného domu

Trendy ve stínící technice. Aneb až se léto zeptá, co jsi dělal v zimě?

Vzpomínáte na letošní tropické léto? Určitě ano ! Připravilo nám celkem 24 tropických dnů ( za tropický den je považován takový den, kdy denní teplota se drží nad 30 °C a teplota v noci nad 20°C.) A je třeba si přiznat, že těm, kteří neseděli zrovna u vody takové počasí nebylo vůbec příjemné. 

Číst dál: Trendy ve stínící technice. Aneb až se léto zeptá, co jsi dělal v zimě?