Do bistra „U řezníka“ vnesly oživení cihlové pásky s červeno hnědým melírem

Když se řekne „U řezníka“, pak si většinou toto prostředí spojíme s velkým chlaďákem, bílým obkladem na zdi, ostrými noži a velkou sekerou na dřevěném prkýnku. Tuto scenerii však ani náhodou nepřipomíná Bistro u řezníka, které bylo před nedávnem otevřeno v České Lípě.

Číst dál: Do bistra „U řezníka“ vnesly oživení cihlové pásky s červeno hnědým melírem

Fasáda z cihlových pásků je správným rozhodnutím z estetického i praktického hlediska

Je jaro a mnohé stavitele rodinných domů čekají dokončovací práce. Nejčastěji k nim patří realizace fasády a zahradních úprav v okolí domu. Fasáda domu by přitom měla splňovat hned několik základních kritérií. Prvním z nich je dlouhodobě krásný vzhled, dalším pak spolehlivá ochrana veškerých, pod ní ukrytých stavebních konstrukcí a ne v poslední řadě je to její dlouholetá trvanlivost a bezporuchovost.

Číst dál: Fasáda z cihlových pásků je správným rozhodnutím z estetického i praktického hlediska

Útulnost a úžasný pocit tepla, které vnesly lícové cihlové pásky do interiéru domu si jeho majitelé nemohou vynachválit

Pozvolný příchod zimního období je v řadě případů spojován také s útlumem stavebních prací spojených s výstavbou rodinného domu. To se však netýká prozíravých investorů, kteří dokázali před nástupem zimy stavbu dokonale zazimovat, provést veškeré instalační práce včetně omítek a zprovoznit topnou soustavu tak, aby v s poklesem venkovní teploty mohla být rozpracovaná stavba temperována. 

Číst dál: Útulnost a úžasný pocit tepla, které vnesly lícové cihlové pásky do interiéru domu si jeho...