„Individuální přístup k zákazníkům se odráží v růstu zájmu o naše služby“

Krásné věci a kultivované okolní prostředí v nás vždy vyvolává ty nejlepší pocity a činí nás lepšími. Dvojnásob to platí o našich domovech a příbytcích. Zde trávíme nejvíce času a mít to doma takříkajíc „hezké“ je něčím, co by v našich myslích mělo být vždy na prvním místě.

Číst dál: „Individuální přístup k zákazníkům se odráží v růstu zájmu o naše služby“

Trendy v koupelnách pro rok 2021 určují koupelnová studia Elements

Stavíte dům? Rekonstruujete? Nebo se jen v době kovidové rozhlížíte, co by se dalo u Vás doma změnit k lepšímu? Pak vězte, že hezká a moderní koupelna potěší nejen Vás, ale také všechny členy Vaší rodiny a blízké. Pokud Vás tedy zajímá, jak k rekonstrukci či výstavbě nové koupelny přistoupit, co neopomenout a jaké jsou aktuální trendy v oblasti koupelnového vybavení, pak jste zde správně.

Číst dál: Trendy v koupelnách pro rok 2021 určují koupelnová studia Elements

Kvalita koupelnových baterií a sprch Hansgrohe znamená nejvyšší standardy

Hansgrohe CS s. r. o., dceřiná společnost předního německého výrobce koupelnových baterií a sprch, oslavila v roce 2020 čtvrt století na českém a slovenském trhu a může být s výsledky opravdu spokojena. Bohatou nabídku výrobků využívá široké portfolio zákazníků v oblasti stavebnictví.

Číst dál: Kvalita koupelnových baterií a sprch Hansgrohe znamená nejvyšší standardy

Sifony patří do zdi

Klasický odvod vody z umyvadla, dřezu nebo třeba z pračky je nutnou součástí sanitárního prostoru a měl by být vždy řešen přes sifon z důvodu zamezení šíření nežádoucích pachů z kanalizačního potrubí.

Číst dál: Sifony patří do zdi

Po návštěvě koupelnového studia Elements jsme věděli, odkud bude naše nová koupelna

Tak takovou koupelnu by chtěl mít doma snad každý! Ano. Právě takové přesvědčení nabyl náš redakční tým při návštěvě zbrusu nové, rekonstruované koupelny na Zlínsku. Ta je situována v krásném rodinném domě, je plná světla, čistých designových tvarů, kontrastů a nápadů. Dům obývá manželský pár ve vyšším středním věku a důraz na krásné bydlení je jejich velkým společným koníčkem.

Číst dál: Po návštěvě koupelnového studia Elements jsme věděli, odkud bude naše nová koupelna