Novinky v sortimentu svítidel společnosti OSMONT

Pro letošní rok si společnost OSMONT s. r. o. připravila řadu novinek ve svém širokém sortimentu přisazených, vestavných, závěsných a průmyslových svítidel. Firma působící na trhu již více než 29 let se za dobu své existence zařadila mezi přední výrobce osvětlovací techniky. A to nejen v rámci tuzemského trhu, ale také v zahraničí, prostřednictvím sítě partnerů ve více než 35 zemích světa.

Číst dál: Novinky v sortimentu svítidel společnosti OSMONT

Dřevěné příhradové střešní vazníky a osvětlení

Správné osvětlení interiéru by mělo být nejen funkční a účelné, ale také hezké a originální. Návrh osvětlení musí vzít v úvahu veškeré odpočinkové či pracovní zóny v místnosti. Dosud ideální volbou je kombinace centrálního, zónového a místního osvětlení. Typ osvětlení by měl být odvozen od předmětu činnosti, která se v místě či prostoru předpokládá.

Číst dál: Dřevěné příhradové střešní vazníky a osvětlení

Snížení nákladů za elektrickou energii díky elektro-luminiscenčním zdrojům

Mezi elektro-luminiscenční zdroje patří následující světelné zdroje: světelné diody LED, elektroluminiscenční panely a laserové diody. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na světelné diody LED, které postupem času začínají mít velkou převahu nad ostatními světelnými zdroji v běžných světelných aplikacích.

Číst dál: Snížení nákladů za elektrickou energii díky elektro-luminiscenčním zdrojům