Designové radiátory zpříjemní interiér Vaší koupelny

Námětů, podnětů a inspirace není před realizací nové koupelny nikdy dost. Dlouze přemítáme, jaké vybrat baterie, umyvadlo, obklady či vanu. A když už se nám zdá, že všechno co jsme chtěli máme, stále se nemůžeme zbavit pocitu, že jsme na něco velmi důležitého zapomněli. Uprostřed 689. dílu Ordinace v růžové zahradě nám konečně svitne a dojde nám to. Vždyť bychom málem opomenuli koupelnový radiátor!

Číst dál: Designové radiátory zpříjemní interiér Vaší koupelny

Ovlivní měnící se klimatické podmínky v budoucnu dosavadní navrhování a konstrukční řešení střech?

Nároky na konstrukce střech a střešních plášťů stoupají. Důvodem jsou velmi časté extrémní výkyvy počasí. Více méně již pravidelně se i v našich zeměpisných šířkách vyskytují silné přívalové deště, velké změny teplot způsobují vznik větrů mnohem větší intenzity až na úrovních orkánů a rychlé střídání tepla a mrazu zatěžují střešní krytiny nebývalou měrou.

Číst dál: Ovlivní měnící se klimatické podmínky v budoucnu dosavadní navrhování a konstrukční řešení...

Školení společnosti Zehnder na nové směrnice NZEB na stavbu rodinných domů

Odborná školení společnosti Zehnder budou probíhat po celý rok 2020 a odborníci na nich vysvětlí, jak systém komfortního řízeného větrání s rekuperací tepla Zehnder pomůže postavit dům odpovídající novým předpisům. Zpřísnění pravidel pro výstavbu rodinných domů bude také jedním z hlavních témat odborných výstav, kterých se Zehnder bude v roce 2020 účastnit.

Číst dál: Školení společnosti Zehnder na nové směrnice NZEB na stavbu rodinných domů

Vzorové domy