Betonové střešní tašky Terran – pěkné a praktické řešení střechy rodinného domu

S optimální volbou střešní krytiny pro svůj rodinný dům si láme hlavu snad každý stavitel. Klade si řadu otázek například jakou střešní tašku či krytinu zvolit, jaké by mělo být barevné ztvárnění střechy, jaká střešní taška je nejlepší, na kterou střešní tašku je poskytována výrobcem nejdelší záruka a samozřejmě to vše pak chce za co nejvýhodnější cenu.

 

Betonové střešní tašky Terran – optimální a trvanlivé řešení střechy domu
Kvalita a dlouhodobá životnost střešních tašek je základem pro bezproblémové užívání každé střechy. Tradičním materiálem, který takové požadavky bezezbytku naplňuje, jsou betonové střešní tašky značky Terran.

Výhody betonových střešních tašek Terran
Je to právě řada výhod betonových střešních tašek Terran, díky kterým je využívá stále širší okruh zájemců o novou střechu. K těm základním patří vysoká odolnost střešních tašek proti povětrnostním vlivům, jejich tvarová stálost, minimální nasákavost, pevnost, velký sortiment tvarů a barevného ztvárnění tašek. K dispozici je i několik možností povrchových úprav tašek, které brání ušpinění jejich povrchu a zajišťují tak taškám dlouhodobě krásný a neměnný vzhled.

Betonové střešní tašky Terran – nejlepší poměr cena kvalita
O výhodách betonových střešních tašek Terran jsme se zmínili již výše. Ve výčtu předností jejich volby však můžeme dále pokračovat. Optimální je zejména poměr mezi kvalitou, estetikou a cenou střešních tašek ve srovnání s jinými materiály.

Odborníci z firmy Terran Vám také rádi pomohou s výpočtem spotřeby krytiny na Vaši střechu, zajistí rychlou dodávku střešní krytiny k Vám do místa stavby, poskytnou Vám záruku na tašky v délce 50 let a na jejich stránkách www.terran.cz si můžete vybrat i prověřenou pokrývačskou firmu z Vašeho regionu, která Vám zajistí profesionální pokládku.

Ing. Miroslav Bindač