Společnost Pilon s.r.o. postavila v pražském regionu řadu krásných domů!

Téma - Dům měsíce října: Každý stavitel rodinného domu si klade před započetím výstavby jediný cíl. Postavit rychle, kvalitně a za rozumnou cenu krásný dům s minimálními nároky na provoz i budoucí údržbu.

Naplnit takový úkol samozřejmě lze, avšak pouze za dodržení určitých předpokladů. Prvním z nich je výběr osvědčených tradičních materiálů a technologií. Druhým, a tím zásadním, je volba osvědčené stavební firmy, která disponuje řadou úspěšných realizací a kladných referencí.

Právě takovou firmou je společnost Pilon s.r.o. Ta se již řadu let úspěšně pohybuje na pražském stavebním trhu. Původně se firma zabývala výstavbou inženýrských sítí. Před pěti lety se však na základě zvýšené poptávky investorů pustila i do výstavby rodinných domů.

„Majitel společnosti Pilon s.r.o., Ing. Jan Hubner k tomu říká: „ Díky naší činnosti v oblasti výstavby inženýrských sítí jsme pro různé developery realizovali zasíťování několika území určených pro výstavbu rodinných domů. Při této příležitosti jsme se seznámili i s majiteli pozemků, kteří projevili zájem o to, abychom jim postavili jejich dům. Slovo dalo slovo a na základě pozitivních zkušeností majitelů námi postavených domů v území nás postupně poptali i další majitelé pozemků. V krátké chvíli jsme zde tak realizovali šest domů, které dnes bezchybně slouží svému účelu.“

Jaké materiály pro výstavbu rodinných domů preferujete?
Domy stavíme výhradně zděné. Nejčastěji používáme zdící materiály Porotherm a Ytong.

Jaké jsou hlavní přednosti těchto materiálů?
Především jsou to vynikající akumulační schopnosti materiálu, vysoké tepelně-technické vlastnosti , kdy lze stavět obvodový plášť domu v nízkoenergetickém standardu bez nutnosti jeho dodatečného zateplení, dále pevnost, trvanlivost, požární odolnost i vysoká schopnost útlumu hluku. Tyto vlastnosti později ocení každý uživatel rodinného domu.

To jsou hlavní důvodu, které Vás vedly ke spolupráci s portálem Cihlostavby?
Ano. Jsem přesvědčen o tom, že lidé by za své těžce vydělané úspory měli do budoucna získat adekvátní hodnotu. Cihlostavby tuto hodnotu jednoznačně představují a já se s touto myšlenkou na základě mých vlastních zkušeností zcela ztotožňuji. To je důvod, proč Cihlostavby začlením do grafického vizuálu své firmy, ať již jde o vizitky, polepy aut apod. Sám jsem zvědav na reakci dalších potenciálních zákazníků. Doufám však, že ohlasy na naši práci budou jen pozitivní a zájemci o výstavbu rodinného domu s námi budou rychle přibývat!

 

Kontakt:
Pilon s.r.o. - Ing. Jan Hubner, tel. 777 772 230