Interiérové dveře podle Vašich individuálních představ

Půvab současné bytové architektury tkví mimo jiné v tom, že se neomezuje jen na jeden směr, ale pracuje se širokou paletou stylů a prvků. Vybere si tak každý: milovník moderních interiérů stejně jako ten, kdo touží po klasice nebo rustikálním stylu. Co je však základem, je kvalitní a designově propracovaný nábytek a další vnitřní vybavení jako například dveře.

Interiérové dveře ConceptLine od firmy Hörmann se již tradičně těší mezi stavebníky a architekty velké oblibě. Mimo jiné proto, že díky množství povrchů a odstínů dává možnost zvolit pro byt nebo dům dveře podle individuálních představ.

Svým střízlivým designem jsou dveře ConceptLine vhodné především do moderních interiérů. Matný povrch Duradecor z řady Ultramat v sobě spojuje eleganci s vysokou odolností vůči otiskům prstů a nečistotám. Zvláštní světelné efekty a odrazy povrchu ­Gloss vyniknou především ve větších a prosvětlenějších obytných prostorách. Kdo má rád jemné nápadité detaily, ocení povrchy série Břidlice se zajímavou reliéfní strukturou a promyšlenými kontrasty matu a lesku. Rodina interiérových dveří ConceptLine se v současnosti rozšiřuje o sérii plátěných povrchů navržených v módním retro stylu.

V detailu tkví dokonalost

V moderní bytové architektuře má své místo také využití skleněných prvků. Proto Hörmann přichází s nabídkou celoskleněných dveří, které se perfektně hodí právě ke kombinaci s dveřmi ConceptLine. A protože dokonalost tkví v detailu, inovací se dočkalo i kování pro celoskleněné dveře. Novinkou je i posuvná lišta, která se hodí jak k dřevěným, tak celoskleněným dveřím.

Zákazníci často požadují sortiment v retro stylu. Na tento požadavek reaguje nová řada interiérových dveří Montana zahrnující několik produktů, které se výborně hodí do rekonstruovaných interiérů stejně jako do interiérů nových, v rustikálním stylu. Naprostou novinkou je pak odstín „Taupe“, který nabízí nenápadnou eleganci a luxus, vhodný zvláště do moderních objektů. Rozšíření motivů se dočkal rovněž povrch ­Groove s hlubokými drážkami a také barevná řada povrchu Duradecor (o odstín „kartáčovaná bílá“).