Bez garážových vrat to prostě nejde!

Možná vás překvapí informace o tom, která část exteriéru rodinného domu bývá většinou pro běžné pozorovatele nejvýraznější: dveře, okna, střecha, fasáda, plot? Ani jedno z toho!

Nejvýraznější většinou totiž bývá garáž respektive garážová vrata. Proč tomu tak je? Většinou proto, že garáž je z praktických důvodů obrácena a umístěna co nejblíž směrem k ulici, zabírá poměrně velkou plochu fasády a je tedy k nepřehlédnutí. A to už vůbec nemluvíme o dvojgaráži! Pokud vám tedy záleží na vzhledu vašeho rodinného hnízdečka, tak je nutné nepodcenit výběr správných garážových vrat!

Firma JIMI TORE je dlouholetý a zkušený výrobce kvalitních sekčních garážových vrat. Jedná se o ryze českou firmu, která za deset let činnosti pronikla se svými výrobky i na tak uživatelsky náročné trhy jako je mimo jiné i ten rakouský nebo německý.

tore

Není náhodou, že výrobce sídlí právě v Kroměříži, městě světového kulturního dědictví UNESCO. Krása barokní architektury nachází svůj odraz ve výrobcích firmy, která si klade za cíl doplnit váš dům o esteticky hodnotný a funkčně dokonalý celek.

Nabídka je bohatá. K dispozici jsou nadčasová řešení se sekcemi v hladkém provedení (Rovný) nebo s jemným povrchovým prolisem (V-profil). Obě jsou určeny pro minimalisticky řešené domy. Další dvě řady tvoří vrata se zdůrazněným vodorovným profilováním (Lamela, Středová drážka). Použití těchto sekcí najde uplatnění u většiny typů staveb. Pro milovníky rustikální krásy jsou k dispozici vrata v designu Kazeta.

Bohatá je také nabídka povrchových úprav sekcí vrat. Je možno volit imitace nejrůznějších dezénů a barev dřeva nebo vybírat barevné odstíny podle vzorníku RAL. Pro náročné zákazníky firma nabízí bohatou škálu doplňků jako je prosklení, nerezové prvky, různé typy a povrchové úpravy kování.

Za dokonalým designem se skrývá stejně hodnotná funkčnost, takže kromě nejběžnějšího vertikálního pohybu lze volit také otevírání horizontální nebo s klasickými křídlovými vraty. O pohyb vrat se starají spolehlivé a tiché pohony renomovaných světových výrobců Marantec a Beninca, které jsou vybavené vyspělými bezpečnostními prvky.

Neustálý vývoj a technické zdokonalování přináší zvýšený konfort i užitnou hodnotu. Mezi takové patří i nabídka nového typu kování s označením EXS40. Jeho výhodou je zmenšení prostoru pro montáž a kompaktní provedení.
Pokud jste si zamilovali nabídku společnosti, která tvoří kvalitní české výrobky za rozumnou cenu, tak pro více informací navštivte stránky www.jimi-tore.cz.

Další články o Dům a garážová vrata