Hliníkové brány od Jimi Tore

Kvalitních výrobků, které splňují vysoké nároky na materiálové a řemeslné zpracování, není na trhu nikdy dost. To vede často k tomu, že investoři jsou lákáni k pořizování laciných náhražkových řešení, které podle toho mají i nízkou estetickou a uživatelskou úroveň.

Proto potěší, když se konečně objeví dodavatel, který už ve standardu nabídne produkty na vysoké technické úrovni, z kvalitních materiálů s bezvadnou povrchovou úpravou, kde dokonalé zpracovaní je samozřejmostí.

Naše nabídka plotů a bran obsahuje funkční a designově hodnotná řešení v mnoha provedeních a odstínech. Vlastnosti použitého materiálu jsou prověřeny už mnoho let v různých oblastech průmyslového použití.

Hliník je moderní nadčasový materiál, tvarově stálý a bezúdržbový. Nabízená záruka 11 let hovoří zcela jednoznačně o výhodách tohoto řešení při pořizování nezbytných doplňků domu, které nevyžadují žádnou složitou údržbu a vypadají stále jako nové včetně povrchové úpravy, což se projeví mimo jiné také na ušetření nemalých nákladů provozu domu.

Nabídku doplňují samonosné nebo kolejnicové posuvné vjezdové či křídlové brány, konstrukce zábradlí a přístřešků, takže jednotné řešení prvků domu je konečně reálné podle záměru architekta, projektanta i investora.

www.jimi-tore.cz