Sprchové kouty v nejvyšší kvalitě za rozumnou cenu

Již více než 24 let zkušeností může svým zákazníkům a odběratelům nabídnout společnost Roltechnik v oblasti výroby a distribuce sprchových koutů, akrylátových van, vaniček a hydromasážních zařízení. 

V současnosti firma vlastní 2 výrobní závody v Třebařově a Červené Vodě s výrobními a skladovými prostory o celkové rozloze 16.000 m2.

Již od počátku činnosti slavilo precizní zpracování jejich výrobků úspěch nejenom v ČR, ale i na nejnáročnějších trzích jako jsou Německo, Rakousko, Švýcarsko atd. V současné době působí aktivně společnost ROLTECHNIK na více než 15-ti evropských trzích.

Ucelený soubor novinek přivezl tým Roltechniku i naprestižní výstavu vytápění a koupelnové techniky ISH do Frankfurtu. Představil zde například řešení sprchového koutu pro atypické prostory, tradiční posuvné rámové sprchové kouty, oblíbené odlehčené sprchové kouty Proxima Line s moderním víceúčelovým madlem opatřených 6 mm silným bezpečnostním sklem, variabilní polorámové sprchové kouty se speciálními otočnými profily a zdvihovým mechanismem nebo bezrámové kouty s unikátním systémem pantového zavěšení dveří.

Pro nejnáročnější klientelu z řad architektů či nadstandardních stavitelů rodinných domů zde byly k vidění luxusní bezrámové sprchové kouty se zdvihovým mechanismem. Tato série vyniká absencí nevzhledných profilů či viditelného těsnění. Uchycení je provedeno s pomocí speciálních úhelníků.

Velkorysým řešením sprchových koutů jsou pak exklusivní velkoprostorová řešení sprchových koutů s posuvnými dveřmi či dokonce využití bezdveřové koupelnové zástěny z 8mm silného transparentního skla, která podtrhne nadčasové modernistické řešení Vaší koupelny. 

Sprchové kouty jsou dnes považovány za hlavní pilíř koupelnové hygieny. Trendem ve sprchových koutech je bezbariérové provedení, transparentní sklo, chromové panty a madla.  Roltechnik na ISH opět potvrdil, že se může směle srovnávat se zahraniční konkurencí a nabídnout domácím spotřebitelům nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu.

Ivo Románek

Další články o tématu koupelny