Screenové rolety zastíní a vytvoří příjemné klima

K nabídce běžných pracovních podmínek už dnes v prostředí kanceláří a administrativních budov patří kvalitně řešené zastínění. Přispívá k efektivnímu odstínění slunečního svitu, snížení teploty uvnitř místností a tím i k efektivnímu využívání klimatizací v letních měsících.

Přispívá tak k výraznému zkvalitnění pracovního prostředí. Jaké možnosti při výběru stínění mají developeři, pronajímatelé a obyvatelé kanceláří?

Vyberte si rolety proti slunci podle účelu místnosti a potřeb zaměstnanců

Prototypem současných kanceláří jsou prosklená administrativní centra, do kterých tak sluneční paprsky v průběhu dne pronikají téměř ze všech stran. Při výběru vhodného stínění se zaměřte především na účel konkrétního prostoru i na to, jakým způsobem a jak často v daném prostoru zaměstnanci pracují. U běžných kanceláří i těch typu open space potřebujete zajistit především stínění a příjemnou teplotu uvnitř místnosti. Vedle toho v zasedacích a prezentačních místnostech, kde se často pouští projektor, využijete spíš kompletní zatemnění.

O víkendech a v době, kdy není v budově nikdo přítomen, zabraňují protisluneční rolety přehřívání interiéru. Úspora za klimatizaci je potom celkem znatelná.

Rolety vyrobené na míru vašim kancelářím

Všechny tyto požadavky splňují screenové clony, zkráceně screeny, které se na českém trhu vyrábí například pod značkou Minirol. Jejich výrobcem je firma Building Plastics se sídlem ve Velké Bíteši, odkud posílá stínění obchodním partnerům do celé České republiky i do zahraničí. V nabídce značky Minirol najdete screenové rolety s prodyšnou i zcela zatemňující tkaninou. Dále se u tohoto typu stínění rozlišuje způsob kotvení, a to buď

- na lanko, což je nenápadné řešení oblíbené především u architektů
- nebo do hliníkové vodící lišty, která je usazená v ostění okna a je díky tomu velmi odolná proti větru a brání pronikání paprsků z boku stínění.

Podívejte se na ukázky realizací na webu Minirol, kde můžete zadat nezávaznou poptávku a získat také o screenech více informací.