Revizní klapky Knauf Start umožní snazší údržbu instalací

Realizace montovavaných sádrokartonových konstrukcí si u nás velmi brzy získala přízeň nejen architektů, projektantů a montážních firem, ale také širší odborné i laické veřejnosti.

Dnes si již řešení podhledů, příček či podlah bez těchto vysoce trvanlivých a kvalitních materiálů dovedeme jen stěží představit.

Při výstavbě těchto konstrukcí suchým způsobem lze v jejich montážním prostoru vést velmi snadno nejrůznější typy instalací. Usnadnit kontrolu stavu těchto instalací, popřípadě jejich opravy vedlo společnost Knauf k navržení originálních revizních klapek.

Nové revizní klapky bez stavebně fyzikálních vlastností s obchodním názvem START nyní nově uvádí na trh společnost Knauf Praha. Jak již bylo zmíněno výše, klapky jsou určeny pro snadnou kontrolu rozvodů a instalací v sádrokartonových příčkách, předsazených stěn, šachtových stěnách a podhledech.  Nové klapky vynikají vysokou tuhostí a tvrdostí povrchu, která byla dosažena použitím robustního rámu, do kterého je vsazena deska Diamant. Vnější rám i dvířka jsou navíc na zadní straně zesílena rohovými spojovníky. Dvířka klapky drží pomocí speciálních uzávěrů Knauf. Mezi vnějším rámem a dvířky v zavřeném stavu je mezera pouhých 1,5 mm. Revizní klapky Knauf START jsou vhodné pro všechny typy sádrokartonových desek. Rozměry nových klapek jsou 150 x 150 mm až 600 x 600 mm.

Knauf Praha, spol. s r. o.
Mladoboleslavská 949, 197 00 Praha 9 – Kbely
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 733 100 512, fax: +420272110301