Střecha a záruka. S firmou Terran v trvání 50 let.

Při rozhodování o pořízení nové střechy vstupuje do hry hned několik klíčových faktorů. 

Pokud jde o šikmou střechu, pak stavitele rodinného domu zajímá především bezchybná a dlouhodobá hydroizolační funkce střechy, její vzhled, operativnost a rychlost dodávky střešní krytiny, rychlost pokládky střešních tašek, zkušenosti zákazníků se střešní krytinou z předchozích realizací (reference), příznivá cena a také předprodejní služby a poprodejní servis výrobců či dodavatelů střešních krytin.

K těm základním předprodejním službám výrobců patří například možnost vytvoření bezplatného výpočtu spotřeby střešních tašek vybraných stavitelem rodinného domu, včetně výpisu tašek krajových, hřebenáčů či větracích tašek. Postačí pouze zaslání příslušné projektové dokumentace střechy v patřičném souboru (např. PDF, či JPG ) s připojenou žádostí o výpočet a mailovou adresou.

Stránky renomovaných firem většinou také nabízí i seznam profesionálních prověřených pokrývačských firem z různých regionů ČR, které dokáží po vzájemné dohodě se zákazníkem mu zajistit také odbornou pokládku střešních tašek.

Betonové střešní tašky Terran – vždy něco navíc

Veškeré tyto služby samozřejmě nabízí také výrobce a dodavatel betonových střešních tašek – společnost Terran.  Pro větší jistotu zákazníků je zde však ještě něco navíc. Terran jim poskytuje písemnou záruku 50 let na rozměry, neprosákavost a mrazuvzdornost střešní krytiny Terran. Ptáte se, jak je to možné? Umožňuje to plně certifikovaný výrobní proces, kontrola všech materiálů použitých při výrobě betonových tašek a moderní výrobní zařízení, na kterém střešní tašky vznikají.

Ing. Miroslav Bindač