Zažijte nedostižnou atmosféru cihelné dlažby ve Vaší zahradě!

Myslíte si, že by Vám Váš chodník u domu mohli sousedi závidět? Věřte nebo ne, ale mohli. Pokud byste totiž k jeho realizaci použili parádní cihelnou zahradní dlažbu, pak by jim z jejího nádherného vzhledu přecházely oči a jednoduše by zůstali paf!

Ano. Je tomu skutečně tak. Zahradní keramické dlažby jsou řešením, které dodává domu naprosto nevšední vzhled a zcela jej odlišuje od dnešního, mnohdy uniformního pojetí v individuální výstavbě. Z dokonalého vizuálního výsledku je zřejmé, že cihlové (keramické) dlažby jsou ideálním řešením pro harmonické ztvárněni exteriérových ploch. Jejich použití v zahradě domu dokáže jeho vzhled ještě více zvýraznit, podtrhnout a oteplit. Dlažba přitom může být protismyková, což uživatelům domu umožňuje bezpečný pohyb po ní za každého počasí. Nejen rozdílné barvy, ale také různé způsoby kladení dlažeb a změny šířky spár, otevírají širokou škálu možností pokládky. Realizace dlážděných ploch (terasy, zahradní cesty, místa k posezení, okraje záhonů), zejména pak do pískového lože, je velmi jednoduchá a zvládnutelná i  šikovnými stavebníky. Keramické dlažby vynikají svou krásou, pestrostí a extrémní trvanlivostí. Navíc se jedná o čistě přírodní materiál, který v kombinaci s pečlivě střiženým trávníkem vytváří ničím nedostižnou kulisu.

Širokým sortimentem keramických dlažeb značky Terca a Beleta disponuje pražská společnost Beleta s.r.o. U té si můžete vybranou dlažbu nejen koupit, ale dohodnout si také termín její odborné pokládky. Pokud se pro keramickou cihelnou dlažbu rozhodnete, uvidíte, že konečné potěšení bude na Vaší straně!

Ivo Románek

Další články o tématu Lícové cihly