Nový svět barev: Jedinečné barevné odstíny pro designové radiátory

Dokonalé začlenění radiátorů do koupelen a obytných prostor nabízí nová paleta barev od švýcarského výrobce Zehnder. Při jejich vývoji byly zohledněny dlouhodobé trendy v oblastech architektury a interiérového designu.

Barvy jsou vyjádřením naší osobnosti: od výběru oblečení až po naše životní prostředí. Barvy umožňují zákazníkům vytvořit si ideální individuální prostor. Zehnder tato nová očekávání a požadavky vnímá a reaguje na ně. Nový systém barev nabízí zákazníkům všechny možnosti pro dokonalé začlenění radiátorů do jejich obytného a koupelnového prostoru. Při vývoji nového konceptu barev využil Zehnder odborných znalostí renomované specialistky pro strategii barev Juliette Baumgartner. V konceptu byly zohledněny dlouhodobé trendy v šesti oblastech – architektura, interiérový design, koupelny, obytné prostory, povrchy a materiály, což vyústilo ve vytvoření nadčasové palety barev, které jsou moderní, ale ne módním výstřelkem. Seznamte se s novým světem barev Zehnder.

Švýcarská kvalita pro každou koupelnu
Nové barvy nemohou chybět v Akci Colours free, v rámci které jsou oblíbené koupelnové radiátory prodávány v 6 vybraných odstínech za cenu bílé barvy RAL 9016. Koupelnová tělesa Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa / Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym či Zehnder Vision lze pořídit výhodněji

- jak v dosud nejprodávanějších barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, Beige Quartz 0523,
- ale i v nových odstínech Light Beige 0253, Light Grey 0262, Cement Grey 7233.

Barevné koncepty Zehnder
Nechte se inspirovat barevnými světy s radiátory Zehnder – více ve fotogalerii.

GALERIE OBRÁZKŮ