Pořiďte si screenové clony, získáte 3 v 1

01

Je to jako zabít několik much jednou ranou. Díky moderním technologiím ve výrobě snadno získáte stínění, které toho umí mnohem víc, než dělat stín. Potom už jde jen o to si vybrat, zda je pro vás důležitější komfort bydlení, který nabízí právě screeny, nebo například bezpečnost domácnosti, kterou zajišťují venkovní rolety.

Stínění už není sezónní záležitost

Screenové clony značky Minirol, od výrobce Building Plastics z Velké Bíteše, mají takové vlastnosti, že je budete rádi využívat po celý rok.

Screeny chrání proti slunci a pohledům zvenčí.
Díky speciální tkanině dokážou clony odstínit až 95 % ostrého slunečního světla a tepla, přitom do interiéru propouští dostatek světla a čerstvého vzduchu. K nejzajímavějším vlastnostem tohoto typu rolet navíc bezesporu patří možnost stínění oken při zachování kontaktu s okolím, který zajišťuje průhledná screenová tkanina. Díky její porozitě platí, že je vždy vidět na tu stranu, kde je více světla.

Screeny chrání proti hmyzu
Stínící tkanina ze všeho nejvíc připomíná hustou síť. Není proto divu, že vedle stínění skvěle funguje jako síť proti hmyzu. Během větrání se staženými roletami se proto nemusíte obávat vniknutí otravného hmyzu ani prašnosti z ulice. To vše dokáže venkovní stínění Minirol odfiltrovat.

Screeny šetří energii
Exteriérové stínění typu screenových rolet je díky svým vlastnostem součástí konceptu nízkoenergetického domu. To znamená, že clony budou vytvářet příjemnou tepelnou pohodu v průběhu celého roku. V létě zabrání přehřívání prostoru a pomohou snížit teplotu v interiéru o 3 - 7°C, v zimě zase omezí proudění studeného vzduchu na skla oken. Podstatnou část rolety tvoří tkanina, jejíž povrch díky speciálnímu složení částečně pohlcuje a odráží sluneční paprsky. Screeny na okna tak pomáhají snížit teplotu v místnosti, čímž zároveň šetříte náklady na provoz klimatizace.

V případě, že vás vlastnosti screenových rolet zaujaly, zeptejte se na více informací přímo u výrobce, nebo si rovnou napište o cenovou nabídku zdarma.

GALERIE OBRÁZKŮ