Zpříjemněte si pobyt venku použitím screenových rolet do pergol a na terasy

10

Úměrně zvyšování životního standardu rostou i nároky na pohodlný pobyt na zahradě, terase nebo balkoně. K němu přispívá široká nabídka kvalitního nábytku, volnočasového vybavení, moderních doplňků a v neposlední řadě designového stínění, které zajistí tu správnou atmosféru v libovolnou denní dobu v průběhu roku.

Od stínění chtějte víc

Už dávno neplatí, že zatemňovací technika se týká pouze trvale obydlené části našeho domova. Ideálním zastíněním venkovního altánu nebo zimní zahrady jsou z mnoha důvodů screenové rolety, jeden z nejmladších typů stínicí techniky vůbec. Výrobce rolovacích systémů a venkovního stínění Building Plastics, se sídlem ve Velké Bíteši, je pod svojí značkou Minirol uvedl na trh poprvé v roce 2010. A v čem všem vám tedy screeny poslouží? 

  • Stíní a zároveň nepřehřívají okna a interiér
    Screenová textilie se vyrábí ze skelných nebo polyesterových vláken potažených PVC vrstvou. Díky tomu dokážou rolety 95% sluneční energie odrazit nebo pohltit do sebe a k vám se dostane jen potřebná dávka denního světla.
  • Dodají vašemu pobytu soukromý ráz
    Dá se říct, že screeny do značné míry fungují podobně jako záclony. To znamená, že v pergole máte dostatek světla, vidíte ven a máte kontakt s okolím, ale současně není vidět dovnitř.
  • Ochrání vás před venkovními vlivy
    Jemně tkaná textilie speciálně navržená pro screenové clony účinně funguje jako ochrana proti hmyzu, prachu a dalším nečistotám, větru i dešti.

Použijte screeny jako designový prvek

Rolety značky Minirol vznikají vždy na míru pro konkrétního zákazníka. Vedle rozměrů a dalších technických parametrů si klient může zvolit barevnost rámu i tkaniny. Stínění tak snadno vizuálně zakomponuje do vzhledu celého domu. Výrobce dodává všechny prvky stínění v několika základních barvách, rám rolety složený z několika částí na přání nalakuje ve vlastní lakovně volitelným odstínem ze vzorníku RAL bez rozdílu v ceně.

Napište si o nabídku zdarma a zjistěte cenu vašeho stínění.

GALERIE OBRÁZKŮ