Sekční garážová vrata od společnosti Jimi Tore

Co mají společného moderní rodinný dům a garáž? V dnešní uspěchané době - mnohé! Přeprava automobilem neodmyslitelně patří ke každodenní rutině. 

Motorovým vozidlem disponuje téměř každý člen domácnosti, který již dovršil 18-ti let a garáž chrání jeho „plechového mazlíčka“ před rozmary počasí, ale i nechtěnými vandaly.

Na českém trhu existuje mnoho renomovaných výrobců garážových vrat. Jedním z osvědčených je i společnost Jimi Tore, s. r. o., jejíž vznik se datuje do roku 2006. Od té doby nabízí svým zákazníkům široký sortiment produktů sekčních vrat. Zmiňme například garážová vrata křídlová, stranová, se vstupem aj.

Veškeré výrobky společnosti včetně dodávaných doplňků od renomovaných výrobců jsou podrobeny sofistikované projekční přípravě v duchu posledních trendů. Celý výrobní řetězec je zakončen šetrným transportem až do montážní dílny.

Design a bezpečí v jednom
Garážová vrata vyráběná od společností Jimi Tore se přizpůsobí na míru vašim požadavkům. Vyberte si z pěti unikátních designů a dejte vaší garáži jedinečný styl. Nová garážová vrata budou nejen stylová, ale také nanejvýš bezpečná. Svým vzhledem a kvalitou provedení upoutají pozornost a dodají vašemu domu jedinečný celkový vzhled.

Spolehlivost na prvním místě
Garážové pohony vám zaručí naprostý komfort nejen při ovládání garážových vrat, ale také stoprocentní funkčnost při ochraně vašeho majetku. Díky špičkové kvalitě vám výrobce může garantovat vysokou spolehlivost a bezpečnost fungování pohonů, které vás nikdy nenechají ve štychu.

Zkušený tým odborníků pro vás v Kroměříži vyrábí privátní i průmyslová vrata a zajišťuje také jejich montáž. Posláním společnosti je vyrábět kvalitní český výrobek, který uspokojí potřeby každého zákazníka a za rozumnou cenu. Značku Jimi Tore již můžete najít nejen v mateřské České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku či Německu. 

Pavla Poznarová