Společnost Pilon s.r.o. bude využívat logo a design Cihlostavby

Širší spolupráce s menšími a středními firmami, které se specializují na výstavbu rodinných domů. To je jeden ze základních úkolů, které si redakce Cihlostavby.cz vytyčila na jaře letošního roku.

A důvody? Ty jsou zcela prozaické. Na redakci se stále častěji obracejí zájemci o výstavbu rodinného domu a my jim s přibývajícím časem chceme nabídnout prověřené firmy spolupracující s cihlostavbami z různých regionů ČR, které by jim dokázaly rychle, kvalitně a hlavně se vší vstřícností a seriózností postavit rodinný dům.

A jak tyto firmy poznáte? Jednoduše! Na jejich vizitkách, autech, webových stránkách či jiných firemních materiálech budou mít umístěno logo portálu Cihlostavby.

První takovou spolupracující firmou, která se specializuje na výstavbu rodinných domů v Praze je společnost Pilon s.r.o.

Ta na území Prahy postavila řadu krásných zděných rodinných domů a redaktoři cihlostaveb její činnost podrobně prověřili. To byl hlavní důvod, proč byl majitel firmy, stavitel Jan Hübner, po několik dnů přítomen na expozici Cihlostaveb a poskytoval zde informace zájemcům o výstavbu rodinného domu.

Jeho firma Pilon s.r.o. se pak stala vůbec první společností na území ČR, která bude využívat grafický design cihlostaveb pro zvýšení důvěryhodnosti a účinnosti své propagace.

Stavitel pan Jan Hübner k tomu dodává: „Se základní myšlenkou Cihlostaveb nabízet stavebníkům trvalou hodnotu a nejvyšší standard bydlení ve zděných rodinných domech se na základě mých vlastních zkušeností zcela ztotožňuji. To je důvod, proč Cihlostavby začlením do grafického vizuálu své firmy, ať již jde o vizitky, polepy aut apod. Sám jsem zvědav na reakci dalších potenciálních zákazníků. Doufám však, že ohlasy na naši práci budou jen pozitivní a zájemci o výstavbu rodinného domu s námi budou rychle přibývat!

Ivo Románek